Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Finance > Projekty OPLZZ > Projekt Kvalita 09 > aktivita 04 – Zefektivnění systému řízení kvality na krajském úřadě


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 
 

aktivita 04 – Zefektivnění systému řízení kvality na krajském úřadě

logolink

 
 
 

Krajský úřad aplikuje v současné době souhrn aktivit vedoucích ke zvyšování a hodnocení kvality výkonu veřejné služby, je zřízena funkce manažerky kvality. Jedná se zejména o pravidelnou aplikaci modelu CAF, sledování a plnění definovaných strategických cílů organizace i souhrnu dílčích provozních ukazatelů. Na základě hodnocení fungování systému (včetně externího hodnocení aplikace modelu CAF v roce 2008) vyvstala potřeba přehodnocení systému řízení kvality, zejména s ohledem na účinnost dopadu(ů) aktivit do běžného provozu krajského úřadu. Realizací aktivity proběhne revize současného systému řízení kvality (model CAF), zhodnocení jeho dopadů, návrh na případné změny systému, návrh a poradenství při implementaci.

Dále:

  • prověření provázanosti agend MA 21 a CAF tak, aby nedocházelo k duplicitním činnostem při výkonu agend kvality
  • posouzení systému a nastavení strategického řízení úřadu, účinnost a dopady procesu, definice strategických cílů, vyhodnocování strategických cílů, stanovení trendů a cílových hodnot
V oblasti posuzování efektivity vynakládání veřejných výdajů pomocí moderních analytických metod jde zejména o tyto aktivity:
  • přehodnocení a definice vhodných provozních ukazatelů, jejich sledování a pravidelné vyhodnocování (interní controlling)
  • zhodnocení vhodnosti implementace metody BSC (nebo obdobné metody) v návaznosti na strategické cíle úřadu, procesní řízení a výkonnostní ukazatele, návrh ukazatelů a redefinice současných ukazatelů.
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Finance > Finanční zdroje z EU > Projekty OPLZZ > Projekt Kvalita 09 > aktivita 04 – Zefektivnění systému řízení kvality na krajském úřadě

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 146163

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek