Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce


 

!!!Aktualizace databáze kontaktů na (nové) představitele měst a obcí

 

 
 

Vážený pane primátore, vážená paní starostko, vážený pane starosto,

 

předně mi dovolte, abych Vám poblahopřál ke zvolení do náročných veřejných funkcí a popřál Vám nejen zdraví a štěstí, ale také mnoho zdaru při nesnadné a často nevděčné práci pro Vaše města, městyse, obce – při práci pro občany a celou veřejnost.

 

V řadě obcí a měst na Vysočině došlo po letošních volbách ke změně na pozici primátora, starosty či místostarosty. Dovoluji si Vás proto požádat o spolupráci, která spočívá v aktualizaci kontaktních údajů, které jednotně vedeme v databázi ePusa (www.epusa.cz). Jedná se  o aplikaci, která obsahuje kontaktní údaje na obce a kraje. Část údajů je dostupná veřejnosti, část údajů o krizovém řízení je přístupná pouze přihlášeným osobám.

 

Každá obec si může editovat údaje sama o sobě (především základní údaje, kontaktní osoby, krizové řízení). Pro přihlášení do editačního módu můžete použít jméno a heslo administrátora platná pro přístup do CzechPointu.

 

V případě, že Vám údaje nepůjdou změnit, můžete o změnu nebo metodickou radu či pomoc požádat Ing. Táňu Mrázkovou, mrazkova.t@kr-vysocina.cz. Ta pracuje na odboru informatiky našeho krajského úřadu. Pro takový případ, prosím, napište do e-mailu Ing. Mrázkové tyto informace:

Název obce, IČO obce, jméno starosty, e-mail starosty, telefon (mobilní, popř. pevná linka), totéž u místostarosty/ů.

 

Děkuji Vám za pochopení, za provedení kontroly a za aktualizaci kontaktních údajů, bude-li to v přípavě Vámi spravované obce třeba.

 

Se srdečnými pozdravy a přáním všeho dobrého

 

Zdeněk Kadlec, ředitel Krajského úřadu Kraje Vysočina
 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 31.10.2022 / 31.10.2022

Počet návštěv: 760
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek