Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Bezpečná Vysočina: Nový termín pro školu smyku

Smyk
Kraj Vysočina ve spolupráci s partnery zveřejňuje další termín Školy smyku. Bezplatný praktický výcvik bezpečné jízdy s trochou teorie, je naplánován na 4. června 2016. Počet míst je opět omezen, a tak se může přihlásit opět pouze dvanáct řidičů. K registraci je nutné vyplnit a odeslat závaznou přihlášku, která je umístěna v souboru pod tiskovou zprávou. Akce je součástí projektu Bezpečná Vysočina.
 

 
 

Program školy smyku

Kurzy se skládají z krátké teoretické části a praktického výcviku jízdy na polygonu Komárovice Vzdělávacího zařízení Praha, pracoviště Jihlava. Výcvik je bezplatný a je určen pro všechny, co si chtějí zdokonalit svoje řidičské dovednosti ve ztížených podmínkách na bezpečné ploše polygonu Komárovice pod vedením zkušených instruktorů Policie České republiky. Optimální pro praktický výcvik je, když má každý účastník vlastní vozidlo. Na jedno vozidlo jsou povoleni maximálně dva řidiči.

Jednotlivé cviky budou vedeny k přihlédnutí ke klimatickým podmínkám (např. průjezdy zatáčkou, vyhýbající manévry, slalom, brzdění, zvládnutí smyku atd.).


Podmínky

  • Pro muže i ženy od 18 let s platným řidičským oprávněním sk. B,
  • Podepsané prohlášení účastníka kurzu bezpečné jízdy (v den konání kurzu),
  • Řidič musí být způsobilý k řízení motorových vozidel – nesmí být pod vlivem alkoholu, léků a jiných návykových látek,
  • Vozidlo musí být v řádném technickém stavu a musí odpovídat podmínkám k provozu vozidel na pozemních komunikacích (platná technická kontrola).


Počet účastníků

Pro jeden kurz min 6 a maximálně 12 vozidel. Z kapacitních důvodů není vyšší počet vozidel možný.

 

Diváci

Při kurzu může být divák přítomen pouze v dostatečné vzdálenosti od plochy, na vyhrazeném místě. Ve vozidle může sedět více osob.

 

Rezervace termínu – závazná přihláška

Závazná přihláška kurzu bezpečné jízdy je nedílnou přílohou tohoto vyjádření. Řádně vyplněnou závaznou přihlášku zasílejte elektronicky na e-mail milan1983stejskal@seznam.cz nebo případně poštou na adresu Milan Stejskal, Chlumova 1437, 586 01 Jihlava. Uzávěrka přihlášek je dva dny před zahájením kurzu bezpečné jízdy.


Důležité – nepřehlédněte!

Útvar policejního vzdělávání a služební přípravy, vzdělávací zařízení Praha – pracoviště Jihlava si vyhrazuje právo na zrušení Kurzu bezpečné jízdy, a to nejpozději den dopředu před zahájením Kurzu bezpečné jízdy. Tato informace bude zveřejněna na webových stránkách Kraje Vysočina a každý z účastníků kurzu tuto informaci obdrží elektronicky prostřednictvím emailu, který bude uveden na závazné přihlášce.

 

  • tisk@kr-vysocina.cz

 

Odkazy

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 26.5.2016 / 26.5.2016

Počet návštěv: 7597
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek