Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Tiskové zprávy - červen 2013

 
 
 • Hejtman Jiří Běhounek: Jsme připraveni a chceme pomoci postiženým krajům (3.6.2013)
  Hejtman Jiří Běhounek: Jsme připraveni a chceme pomoci postiženým krajům

  Hejtmani českých i moravských krajů dnes absolvovali operativní videokonferenci k aktuální mimořádné povodňové situaci. Ta se kraj od kraje liší. „Uvědomujeme si, že velká část starostí se objeví, až velká voda opadne. Proto jsem připraven navrhnout krajskému zastupitelstvu k projednání symbolickou finanční pomoc postiženým konkrétním krajům do celkové výše cca jednoho miliónu korun, maximálně vyjít vstříc požadavkům vyžádané věcné pomoci a podpořit ve Vládě ČR nasazení nezaměstnaných spoluobčanů na likvidaci následků povodní,“ deklaroval dnes po videokonferenci Jiří Běhounek, hejtman Kraje Vysočina.

   
 • Velká voda se většině území Vysočiny vyhnula (3.6.2013)
  Velká voda se většině území Vysočiny vyhnula

  S ohledem na mimořádnou situaci, kterou v současné době v souvislosti s vydatnými dešti řeší sousední kraje informuje Kraj Vysočina o situaci v regionu.

   
 • Hejtman odstartoval pilotní projekt motivující ke studiu zemědělských oborů (31.5.2013)
  Ilustrační foto

  Zemědělství a na něj navazující obory představují v případě Kraje Vysočina obživu pro zhruba šestinu dospělé populace. Venkov Vysočiny – to jsou moderní zemědělské provozy disponující nejnovější technikou, mechanizací předních značek a osvědčenými chovatelskými technologiemi. „Cílem projektu Zemědělství život Vysočiny je ukázat veřejnosti a především budoucím středoškolákům současnou podobu regionálního zemědělství, bořit zažité mýty z dob našich prarodičů a ukázat skutečnou podobu supermoderního zemědělství - zemědělství které řídí počítače, družice a zemědělství, ve kterém většinu práce dokážou bez problému zvládnout stroje ovládané téměř v rukavičkách,“ uvedl hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek.

   
 

Zobrazeno je 3 z celkem 63 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 2 3 -4-  další stránka >
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > Tiskové zprávy - 2013 > Tiskové zprávy - červen 2013

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 170430

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek