Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Servis pro obce > Dotace > Informační systém projektových záměrů


 

Informační systém projektových záměrů

 
 
 

www.projektovezamery.cz


Centrální systém, který vytvořilo Ministerstvo pro místní rozvoj, cílí primárně na kraje a obce a umožní jim průběžný sběr a správu jejich projektových záměrů. Díky ISPZ bude národní úroveň průběžné získávat informace o potřebách v území, čímž se sníží administrativní zátěž spojená s opakovaným dotazováním ze strany centrálních orgánů na připravované záměry a napomůže se zkvalitněním strategické práce. Více informací o tomto systému a návod na přihlášení naleznete na http://info.projektovezamery.cz/ .

 

Přihlášení do ISPZ je možné na www.projektovezamery.cz , a to pomocí hesel do datové schránky obce (není nutné zakládat žádná další hesla), případně prostřednictvím Jednotného identitního prostoru (JIP), který využívají primárně obce s rozšířenou působností. Vkládat záměry ale mohou jakékoliv subjekty z území (NNO, podnikatelé a další).

 

Krajskou databázi spravuje sekretariát Regionální stálé konference Kraje Vysočina (odbor regionálního rozvoje krajského úřadu). Kontaktní osobou ke vkládání záměrů a přihlašování do ISPZ je Mgr. Miloš Molák, molak.m@kr-vysocina.cz tel: 564 602 542.

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Servis pro obce > Informační systém projektových záměrů

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 2849

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek