Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Jarní dny na Family Pointech přilákaly stovky návštěvníků

Jarní dny na FP
Nabitý program Jarních dní přilákal na Family Pointy během tří dnů téměř pět set návštěvníků. Do jarního a velikonočního tvoření se pustili v Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Třebíči a Žďáru nad Sázavou. „Mám radost, že si k nám na Family Pointy našli cestu i noví návštěvníci, a to nejenom rodiče s dětmi, ale i prarodiče s vnoučaty,“ sdělil Petr Krčál, radní pro oblast sociálních věcí a prorodinné politiky.
 

 
 

Na všech Family Pointech návštěvníci nejvíce ocenili jarní floristiku a tvoření květinových a velikonočních dekorací. Bez povšimnutí nezůstaly ani tipy na velikonoční pečení, ze strany dětí bylo neustále plno u kreslení na obličej. Samozřejmě nechyběly ani tradiční velikonoční aktivity v podobě pletení pomlázek a zdobení perníčků. Pokud si děti nebo dospělí nevěděli rady, vždy jim byl k ruce lektor, který vysvětlil postup a ochotně pomohl. „Mrzí nás, že nám počasí nepřálo a nakonec jsme museli zrušit dopoledne na dopravním hřišti. Náhradní program s přednáškou Policie ČR na téma Jízda rodičů a dětí na kole byl ale velice poutavý a poučný, maminky si ho pochvalovaly,“ uvedla k programu žďárského Family Pointu kontaktní pracovnice Barbora Marinčová.

 

Kontaktní pracovnice představily novým návštěvníkům nejen prostory Family Pointů, ale i službu jako takovou. „Nejde nám pouze o možnost krátkodobé péče o děti, ale zároveň chceme rodičům a prarodičům zprostředkovat co nejširší informační servis, týkající se všech oblastí rodinného života a volnočasových prorodinných aktivit na Vysočině,“ popisuje záměr služby Family Pointů Petr Krčál.

 

Jarní dny na FP

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
    tel.: 564 602 828, e-mail: holbova.s@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Mgr. Monika Brothánková
Vytvořeno / změněno: 31.3.2016 / 31.3.2016

Počet návštěv: 6597
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek