Kraj Vysočina - logo

Kompetenční centrum pro informatiku


Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 
 

Doporučujeme

  • RowaNet
  • Bezpečný internet
 
 
 

Cesta: Titulní stránka > Kompetenční centrum pro informatiku


 

Úvod

 

Potřebujete poradit ohledně řešení ICT ve Vaší obci nebo příspěvkové organizaci? Chcete se dozvědět více o aktivitách odbotu informatiky? Podívejte se na přehled základních služeb a kontaktujte zodpovědného pracovníka nebo přímo Kompetenční centrum.

 

Kompetenční centrum pro informatikuNeustálý vývoj v oblasti informačních a komunikačních technologií klade vysoké nároky na požadavky a znalosti uživatelů i poskytovatelů IT. Odbor informatiky Krajského úřadu Kraje Vysočina se proto rozhodl pro založení Kompetenčního centra pro informatiku, které bude poskytovat komplexní organizační, technickou a znalostní podporu subjektům (obcím a příspěvkových organizacím) v Kraji Vysočina.

 

Kompetenční centrum zajišťuje organizaci školení a seminářů v různých oblastech IT. Tyto semináře jsou organizovány nejen pro obce a příspěvkové organizace kraje Vysočina, ale i pro podnikatele, odbornou i širokou veřejnost. Dále koordinuje aktivity v oblasti elektronické bezpečnosti.

 

Kompetenční centrum vytváří podporu následujícím aktivitám:

 

 

Na stránce dále najdete


 

Poslední dokumenty

 

všechny dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek