Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí

Kraj Vysočina představil na veletrhu URBIS INVEST 2014 aktuální nabídku investičních příležitostí
Kraj Vysočina se také v letošním roce zúčastnil mezinárodního veletrhu investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST. Návštěvníci z řad odborné i laické veřejnosti měli možnost získat informace o aktuální nabídce volných rozvojových ploch a nemovitostí, podnikatelském prostředí a aktivitách kraje v oblasti jeho podpory, inovačním prostředí v kraji, v loňském roce schválené regionální inovační strategii a dalších oblastech. Dostatek investičních příležitostí, výhodná poloha kraje, dobrá dopravní dostupnost a lidské zdroje lze bezesporu považovat za silné stránky regionu, které mohou hrát roli při výběru místa investice.
 

 
 

Kromě informací o možnostech investování v Kraji Vysočina, podnikatelském a vědecko-výzkumném prostředí, možnostech studia a možnostech podpory ze strany kraje byla pro návštěvníky připravena řada propagačních materiálů. Díky umístění několika veletrhů do jednoho výstavního pavilonu byla připravena také nabídka materiálů prezentujících kulturní a přírodní zajímavosti regionu, včetně kulturních památek v síti UNESCO.

 

„Kraj Vysočina už podeváté v řadě využil unikátní možnosti prezentace široké nabídky investičních příležitostí v regionu, ať už v průmyslových zónách, rozvojových plochách nebo nemovitostech typu brownfields. Množství dobře dostupných lokalit, kvalifikovaná pracovní síla a široká nabídka nemovitostí tak přilákala do krajské expozice celou řadu zájemců“ řekl Martin Hyský, radní pro regionální rozvoj a územní plánování.

 

Mezinárodní veletrh investičních příležitostí, podnikání a rozvoje v regionech URBIS INVEST se letos uskutečnil ve dnech 23. – 26. 4. 2014 na brněnském výstavišti společně s dalšími odbornými veletrhy URBIS TECHNOLOGIE a ENVI BRNO. Souběžně proběhly také Stavební veletrhy a veletrh Mobitex. Komplex odborných veletrhů byl doplněn o sérii přednášek na téma evropských fondů, ať již z pohledu podpory podnikání či rozvoje měst, obcí a regionů, dále na téma inovací a technologií v rozvoji regionů, energetickou hospodárnost, odpadové hospodářství a další. Mezi nejnavštěvovanější stánky pavilonu P patřil stánek Státního fondu životního prostředí s prezentacemi programu Nová zelená úsporám, který byl v těsné blízkosti stánku Kraje Vysočina.

 

URBIS INVEST – příležitost pro investice a podnikání v regionu

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 29.4.2014 / 29.4.2014

Počet návštěv: 9336
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek