Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Kraj Vysočina vytvořil mapu investic

Investiční mapa.
Vedle aplikací transparentního rozpočtu přichází Kraj Vysočina s nově vytvořenou mapou investic a oprav a dotací. Jde o velice sofistikovaný přehled uskutečněných investičních akcí na veškerých budovách v majetku kraje. „Veřejnost si už teď může prohlédnout jakoukoliv část regionu s budovami v užívání krajských škol, nemocnic, zařízení sociální péče či organizací z oblasti kultury včetně výše investic a oprav těchto nemovitostí. Prozatím je zobrazování mapy budov a výše výdajů na jejich obnovu oddělené, nicméně od února bude vše kompletně propojeno a tak po několika kliknutích můžete získat ucelenou informaci kde, na co a kolik kraj na své organizace investuje,“ vysvětluje náměstek hejtmana pro oblast financí Vladimír Novotný.
 

 
 

Propojení na mapu budov je dostupné rovněž u každé příspěvkové organizace na speciálním webu Rejstřík příspěvkových organizací https://extranet.kr-vysocina.cz/rejstrik-organizaci/ v části Ostatní informace.  Srozumitelný report nabídne kombinaci nejdůležitějších informací – rok, název akce a cenu investice, technického zhodnocení nebo oprav zvoleného krajského majetku. „Tato novinka výrazně posílí informační spektrum o organizacích – už nyní mají zájemci možnost získat přehled organizací podle odvětví, jejich identifikační údaje a kontakty, nahlídnout do různých dokumentů typu zřizovací listiny, výroční zprávy, organizační řády, účetní závěrky a další,“ uzavírá Vladimír Novotný.

 

Tato nová přívětivá aplikace je zcela dílem pracovníků krajského úřadu a patří k dalším z kroků Rady Kraje Vysočina k naplnění aktivit Programového prohlášení Rady Kraje Vysočina na období 2012 – 2016. Přispívá k doplnění komplexního pohledu na hospodaření kraje s maximálním využitím informací shromažďovaných v krajském datovém skladu.

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 17.12.2014 / 17.12.2014

Počet návštěv: 10155
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek