Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Krajské komunitní a poradenské centrum

Projekt je financován z Integrovaného regionálního programu (IROP), z výzvy 74. - ROZVOJ INFRASTRUKTURY POLYFUNKČNÍCH KOMUNITNÍCH CENTER - SC 2.1, ze státního rozpočtu a rozpočtu kraje.

 
 
 

Cílem projektu je zvýšení kvality a dostupnosti sociálních, poradenských a vzdělávacích služeb a volnočasových aktivit. Jde o služby a aktivity vedoucí k sociální inkluzi. K naplnění tohoto cíle v celém kraji Vysočina přispěje vybudování Krajského komunitního a poradenského centra rekonstrukcí budovy v majetku Kraje Vysočina jako dostatečného a kvalitního zázemí pro sociální služby, vzdělávací, volnočasové aktivity a enviromentální služby a vzdělávání. Část aktivit komunitního centra, které se týkají sociálních služeb, se opírá zejména o druh a náplň jednotlivých sociálních služeb poskytovaných jednotlivým sociálním skupinám. V  případě registrovaných sociálních služeb dle zákona 108/2006 Sb. se bude se jednat o odborné sociální poradenství (Alzheimer poradna) a sociálně terapeutickou dílnu. Poskytováním služeb v rámci komunitního a poradenského centra umožní poskytnout široké veřejnosti komplexní nabídku odborného poradenství, které se vzájemně doplňují a vytváří tak efektivní nástroj pro předcházení sociálního vyloučení.

logo


     

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Dokumenty odborů > Školský portál > Rozvojové projekty > Krajské komunitní a poradenské centrum

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 19426

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek