Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Zdravotnický portál Kraje Vysočina > Informace pro zdravotníky > Můžete se zeptat - jednoduše e-mailem!


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Můžete se zeptat - jednoduše e-mailem!

zavináč
Na těchto webových stránkách chceme pomáhat všem zájemcům s jejich orientací ve věcech týkajících se zdravotnictví v našem kraji. Na mnoho konkrétních otázek odpovídá „Příručka pro pacienty a zdravotníky“, v níž si můžete listovat po klepnutí na příslušnou ikonu na této stránce. Přesto jsme si vědomi, že na některé konkrétní dotazy jako naši uživatelé nemusíte odpověď nalézt. Proto vám nabízíme možnost jednoduché elektronické komunikace.
 

 
 

Pokud máte jako uživatelé nebo provozovatelé zdravotnictví konkrétní dotaz, máte možnost prostřednictvím níže uvedené e-mailové adresy. My vám v co nejkratší možné lhůtě odpovíme nebo dáme vědět, kde tu odpovídající informaci můžete získat (pokud bude její řešení mimo naši kompetenci).

 

Můžete získat například tyto informace:

  • co potřebuje zdravotnický pracovník k registraci nestátního zdravotnického zařízení
  • co vše je třeba předložit při „změně právní formy“ registrace z fyzické osoby na právnickou osobu (což je vlastně nová registrace)
  • kde pacient nalezne svoji zdravotnickou dokumentaci  v situaci, kdy jeho lékař ukončí činnost

 

To jen namátkou uvádíme možné opakující se okruhy dotazů, ale můžete nám zaslat i jiné konkrétní otázky.

 

JSME TU PRO VÁS –VYUŽIJTE MOŽNOSTI JEDNODUCHÉ ELEKTRONICKÉ KOMUNIKACE!

 

 

Napište nám: zdravotnicky.portal@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Radim Hošek
Vytvořeno / změněno: 11.10.2010 / 11.10.2010

Počet návštěv: 48963
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek