Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

Cesta: Titulní stránka > Informační technologie

Nejlepší webové stránky na Vysočině mají Jihlava, Okříšky a sportovní klub FC Čáslavice – Sádek

Zlatý erb
Dnes byli v Jihlavě oceněni tvůrci nejlepších webových stránek dvou soutěží z oblasti informačních technologií – krajského kola soutěže Zlatý erb a krajského kola soutěže JuniorErb. Nejvyšší příčky obsadily osvědčená Jihlava a Okříšky, dále Informační portál sportovního klubu FC Čáslavice – Sádek, SDH Velký Beranov a zabodovala také home page Nemocnice Havlíčkův Brod. Největší přízni veřejnosti se letos na Vysočině těšily internetové stránky Heřmanova.

Ceny vítězům krajského kola soutěže Zlatý erb o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst a obcí byly předány na slavnostním ceremoniálu za účasti hejtmana kraje. Jiřího Běhounka a radních Martina Hyského, Zdeňka Ryšavého. Věcné ceny předali zástupci sponzorských firem.

Třebíč

Vítězové jednotlivých postupových kategorií se zúčastní celostátního kola, které bude vyhodnoceno na konferenci ISSS 4. dubna 2011 v Hradci Králové.

Děkujeme členům poroty za úsilí, které hodnocení věnovali, dále děkujeme sponzorům hodnotných  věcných cen, kterými jsou (řazeno abecedně) AutoCont CZ a.s., Computer Centrum Jihlava, GAPP System, spol. s r.o., GORDIC spol. s r.o., IMPROMAT CZ, spol. s r.o., Požární bezpečnost s.r.o., První telefonní a.s., Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezka Krajské sdružení hasičů kraje Vysočina a Webhouse, s.r.o.

Další podrobnosti, složení poroty a podrobný výpis bodů členů poroty naleznete na stránkách soutěže http://zlatyerb.obce.cz/ v sekci krajského kola.

V rámci předávání cen soutěže Zlatý erb bylo uděleno i čestné uznání za účast v krajském kole soutěže JuniorErb  Se svým webem http://www.brehy.cz/ zvítězil Jiří Volkán, vítěz taktéž obdržel věcné ceny od firmy Computer Centrum Jihlava.

Zodpovídá: Jan Nechvatal
Vytvořeno / změněno: 1.4.2011 / 1.4.2011

Počet návštěv: 19003