Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Ocenění pro Vysočinu na veletrhu Holiday World

Ilustrační foto
Hned pět ocenění převzali minulý týden zástupci krajské destinační společnosti Vysočina Tourism na 24. mezinárodním veletrhu cestovního ruchu Holiday World, který se uskutečnil v Praze. V rámci veletrhu byly vyhlášeny výsledky ankety Kraj mého srdce 2014. Veřejnost svým hlasováním rozhodla i o pěti oceněních pro Kraj Vysočina: 2. místo – pěší turistika, 3. místo – zimní dovolená, 3. místo – letní dovolená, 3. místo – cykloturistika. „Potěšující je zájem regionální veřejnosti, tedy hlasujících z našeho kraje. Vysočina patřila k nejaktivnějším hlasujícím. Tomu jistě napomohla i publicita ankety sdílená na stránkách kraje a na sociálních sítích,“ uvedla Marie Kružíková, radní pro oblast kultury, památkové péče a cestovního ruchu Kraje Vysočina.
 

 
 

Veřejnost měla možnost hodnotit jednotlivé kraje České republiky podle oblíbenosti, a to v sedmi kategoriích – zimní dovolená, letní dovolená, památky/historická místa, pěší turistika, adrenalin, folklor a tradice a cykloturistika. Ve čtyřech ze sedmi kategorií se mezi prvními třemi kraji umístil Kraj Vysočina: 2. místo – pěší turistika, 3. místo – zimní dovolená, 3. místo – letní dovolená, 3. místo – cykloturistika.

 

„Moc mě těší, jak pozitivně je Vysočina a její turistická nabídka včetně nabízených služeb vnímána ze strany veřejnosti. Potvrzuje se, že náš kraj je pro české návštěvníky atraktivní pro různé druhy vyžití v letním i zimním období. Zároveň mám velikou radost z toho, že způsob zpracování a prezentace turistické nabídky Vysočiny jsou dlouhodobě vysoce kladně hodnoceny i ze strany odborné veřejnosti,“ poukázal ředitel Vysočina Tourism Tomáš Čihák i na skutečnost, že nejnovější propagační materiály vydané krajskou destinační společností Vysočina Tourism byly ohodnoceny na slavnostním galavečeru v rámci veletrhu 2. místem v kategorii o nejlepší propagační materiál. Do této soutěže měli možnost přihlásit své propagační materiály všichni vystavovatelé, kterých v letošním roce bylo na prestižním veletrhu Holiday World celkem 767. Vysočina Tourism získala ocenění za sadu materiálů Pro rodiny s dětmi, Pro mladé a aktivní, Pro seniory, Pro školní kolektivy, Pro osoby s handicapem, TOP 10 Vysočiny a Židovské cesty po Vysočině.

 

  • Zpráva převzata od Vysočina Tourism
 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 23.2.2015 / 23.2.2015

Počet návštěv: 9239
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek