Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

Cesta: Titulní stránka > Servis pro novináře > Tiskové zprávy > 2013 > Červen

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku

Olympijská středa přinesla Vysočině další stříbrné medaile

Ilustrační foto
Stříbrnou medaili pro Kraj Vysočina na Olympiádě dětí a mládeže ČR včera ve střelbě ze vzduchové pušky na 10 metrů vyhrál Petr Nymburský. Úspěšný střelec, který odstartoval svou sportovní kariéru v SSK Černovice, odjížděl na závody v dobré formě a patřil mezi žhavá vysočinská želízka v ohni. Stříbro pro Vysočinu vybojovaly také Adéla Bulantová a Anna Kynčlová v tenisové čtyřhře.

Ve střelbě z vzduchové pušky skončila na pěkném sedmém místě také Michaela Novotná. Další body do závěrečného hodnocení krajů připsali také závodníci atletických disciplín.

Veronika Janíčková doběhla na krásném čtvrtém místě na trati 300 metrů. Těsně pod stupni vítězů skončil ve skoku vysokém Aleš Svoboda. Dařilo se mu i ve vrhu koulí, kde skončil celkově sedmý.

Vysočina dnes fandí chlapeckému týmu volejbalistů, kteří budou odpoledne bojovat o zlato.