Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.
Cesta: Titulní stránka > Tiskoviny kraje > Právní předpisy kraje a rozhodnutí hejtmana > Zásady
Vyberte:
Projekt Kvalifikace P 4.0 (číslo projektu KPF-02-165) je realizován v rámci Fondu malých projektů Operačního programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika v období od 1. 10. 2020 do 30. 9. 2022. Projektovými partnery jsou Kraj Vysočina a spolková země Horní Rakousko.
Projekt DigiVill (číslo projektu ATCZ248) je realizován v rámci Operačního programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika v prioritní ose 4 Udržitelné sítě a institucionální spolupráce v období od 1. 6. 2020 do 31. 12. 2022. Projektovými partnery jsou Kraj Vysočina, spolková země Dolní Rakousko, RERA, a.s. (Regionální rozvojová agentura jižních Čech) a Jihomoravská agentura pro veřejné inovace JINAG, spolek.
Projekt Lidová kultura / Volkskultur AT-CZ (číslo projektu ATCZ181) je realizován v rámci Operačního programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika v prioritní ose 2 Životní prostředí a zdroje v období od 1. 6. 2018 do 30. 9. 2022. Projektovými partnery jsou Kraj Vysočina, Jihočeské folklorní sdružení, z. s., Muzeum Vysočiny Třebíč, příspěvková organizace, Volkskultur Niederösterreich GmbH, Marktgemeinde Gutau a Verein Färbermuseum Gutau.
Projekt ConNat (číslo projektu ATCZ45) je realizován v rámci Operačního programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika v prioritní ose 4 Životní prostředí a zdroje v období od 1. 10. 2017 do 30. 6. 2021. Projektovými partnery jsou vedle Kraje Vysočina také Nationalpark Thayatal GmbH, Úřad zemské vlády Dolního Rakouska, NÖ.Regional.GmbH, Universität für Bodenkultur Wien, Österreichische Bundesforste, Österreichischer Naturschutzbund, Agentura ochrany přírody ČR, Botanický ústav Akademie věd ČR, Jihočeský kraj, Národní park Podyjí a Národní park Šumav jako strategický partner.
Projekt bude realizován v období od 1. 5. 2016 do 31. 12. 2023 a klade si za cíl zvýšení kvality přeshraničních projektů podpořených z programu INTERREG V-A Rakousko – Česká republika, a to díky zajištění hodnocení kvality podaných projektů prostřednictvím nezávislých odborných hodnotitelů. Toto hodnocení, které bude prováděno jak na české, tak i na rakouské straně, se stane podkladem pro rozhodnutí monitorovacího výboru o schválení projektu.
Projekt MagNet (číslo projektu ATCZ100) je realizován v rámci Operačního programu INTERREG V-A Rakousko-Česká republika v prioritní ose 4 Udržitelné sítě a institucionální spolupráce v období od 1. 1. 2017 do 31. 12. 2019. Projektovými partnery jsou Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, RERA, a.s. (Regionální rozvojová agentura jižních Čech) a spolková země Dolní Rakousko.
Cílem projektu je propojit v česko-rakouském programovém území regionální rozvoj a tím také zlepšit kvalitu přeshraničních projektů. Dalším cílem je posilování institucionální spolupráce mezi rakouskými zeměmi a českými kraji.
Cílem projektu je podpořit vytvoření a nastavení celistvého, funkčního přístupu pro systematické prosazování rovných příležitostí v rámci každodenního fungování kraje a krajského úřadu a přispět k vytyčení žádoucího směru dalšího rozvoje kraje jako moderního, skutečně otevřeného a přívětivého zaměstnavatele.
Projekt RUMOBIL si klade za cíl zlepšit organizaci, dostupnost a kvalitu služeb veřejné dopravy v regionech s převážně venkovským charakterem, dotčených demografickými změnami, a nalézt inovativní řešení a přístupy k dopravnímu plánování a koncepci dopravních politik pro tyto regiony.
Kraj Vysočina realizuje projekt Vzdělávání pro zvýšení absorpční kapacity Kraje Vysočina reg. číslo CZ.1.11/4.2.00/39.01618, který je financován z Regionálního operačního programu Jihovýchod.
Evropský region Dunaj Vltava byl založen 30. 6. 2012. Region je pracovním společenstvím tří zemí zaměřené na přenos zkušeností, know-how, posílení partnerství a celkové zlepšení životních podmínek obyvatel.
Cílem projektu RAILHUC – Railway Hub Cities and TEN-T network je zprostředkovat výměnu zkušeností a poznatků mezi partnerskými regiony v oblasti integrace místní a regionální dopravy do národních a transevropských železničních sítí a nalézt tak nová řešení pro posílení významu železniční dopravy v zemích Střední Evropy a pro podporu dostupnosti Střední Evropy různými způsoby dopravy. Projekt je realizován z Operačního programu CENTRAL EUROPE a spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj.
Projekt CEC5 – Demonstration of energy efficiency si klade za cíl podporovat zvyšování energetické účinnosti budov a jejich šetrnosti k životnímu prostředí cestou vytváření společných standardů a strategií, které budou v každé zapojené zemi ilustrovány výstavbou nebo rekonstrukcí budovy ve veřejném vlastnictví. Kraj Vysočina v rámci projektu uskuteční pilotní investici a vystaví budovu v nízkém energetickém standardu v Ústavu sociální péče Lidmaň na Pelhřimovsku. Projekt je realizován z Operačního programu CENTRAL EUROPE a spolufinancován Evropským fondem pro regionální rozvoj.
Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu
Zobrazit vyhledávací formulář »
Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, 2002–2021 webmaster@kr-vysocina.cz
Prohlášení o přístupnosti Přihlásit se