Kraj Vysočina - logo

Protikorupční strategie Kraje Vysočina


Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Protikorupční strategie Kraje Vysočina


 

Úvod

 

Proti korupční opatření

Cílem protikorupční strategie je vymezení cest a opatření k účinnému snižování korupčních rizik v podmínkách činnosti kraje a jím zřizovaných příspěvkových organizací.

Dalším smyslem Protikorupční strategie je informování „zákazníků“ kraje Vysočina a jím zřizovaných organizací i široké veřejnosti o poctivých záměrech kraje v zásadní míře přispět k vytváření prostředí nepříznivého pro vznik a rozvoj korupce a o vůli i připravenosti důsledně řešit případně dokonané korupční jednání.

Protikorupční strategie a její naplňování v každodenním životě by měly v dlouhodobějším horizontu přispívat ke zlepšení mínění veřejnosti o regionálních politicích, úřednících a dalších veřejných zaměstnancích podílejících se na výkonu správy území, na vytváření veřejných statků a na poskytování veřejných služeb.

V neposlední řadě pak má Protikorupční strategie přispět k vytváření kultury organizace a má být poselstvím o žádoucím chování a jednání vůči všem zaměstnancům.


email: korupce@kr-vysocina.cz

Formulář pro oznámení korupčního jednáníSchránka Dále je možné pro oznámení korupčního jednání využít fyzickou schránku důvěry umístěnou v areálu Krajského úřadu Vysočina na adrese Žižkova 57, Jihlava.

 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

  • Kraj Vysočina uvádí v život opatření z přijaté Protikorupční strategie (7.4.2011)

    Zastupitelstvo kraje Vysočina na svém jednání dne 22. 3. 2011 schválilo Protikorupční strategii kraje Vysočina. Strategie byla již předtím úspěšně projednána radou kraje a legislativním výborem krajského zastupitelstva. Cílem protikorupční strategie je především vymezení cest a opatření k účinnému snižování korupčních rizik v podmínkách činnosti kraje a jím zřizovaných příspěvkových organizací.

     
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek