Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Publikace - archiv dokumentů

 
 

Odkazy

 • Kuchařka [PDF, 5,4 MB] (23.3.2022)
  Chytré recepty s chutí Vysočiny
 • Chutě Vysočiny - brambory [PDF, 842 kB] (19.8.2019)
  První díl série skládacích letáků s propagací zemědělských komodit s názvem „Chutě Vysočiny“ a podtitulem Brambory. Vysočina je bramborářský kraj a celá třetina domácí produkce brambor České republiky je vyprodukována v našem kraji. Kraj Vysočina vyvíjí různé aktivity na podporu zemědělství a snaží se propagovat a zlepšovat informovanost o této oblasti, proto také vznikl daný leták a ve vydávání dalších dílů budeme pokračovat i v dalších letech vždy se zaměřením na některou významnou komoditu Kraje Vysočina. V prvním vydání série s podtitulem Brambory se dozvíte o historii brambor, zajímavosti a kuriozity spojené s bramborami, rozdělení brambor podle varných typů a nechybí ani kuchařské recepty.
 • Máme rádi bramboryMáme rádi brambory [PDF, 8,1 MB] (6.1.2017)
  Publikace hodnotí význam brambor pro výživu člověka s uvedením ověřených receptů z brambor, informuje o správných postupech v hospodářské praxi a o úspěšných projektech Programu rozvoje venkova. Publikace nabízí ucelenou informaci o tom, jaké významné látky, pro lidské zdraví, brambory obsahují a jak se orientovat v nabídce jednotlivých druhů. V textu také naleznete odkazy na pěstitele brambor, kteří čerpali dotace z Programu rozvoje venkova a takto získané finanční prostředky úspěšně využili na rozvoj svého podnikání. Publikaci vydalo Ministerstvo zemědělství.

 • Zpracování vlastní prudukce a prodej malého množství vlastních produktů [PDF, 1,9 MB] (14.1.2019)
  Státní veterinární správa zveřejnila na svém webu publikaci určenou především chovatelům hospodářských zvířat, kteří chtějí prodávat malé množství vlastních produktů prvovýroby přímo konečným spotřebitelům (tzv. ze dvora), nebo se rozhodli svoji produkci sami dále zpracovávat nebo si porazit zvíře pro vlastní spotřebu
 • Rádce vlastníka lesa do výměry 50 ha
  Publikace Ústavu pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem pro vlastníky lesů do výměry 50 ha.

 
 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 11107

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek