Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Semináře, školení

Nelegální online obsah
 
 
 
Videozáznamy ze školení, seminářů a konferencí můžete shlédnou zde.
 
 • Odborný seminář k problematice elektronické bezpečnosti (27.5.2014)
  Seminář el. bezpečnosti

  Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti pořádala 19. května 2014 Odborný seminář k problematice elektronické bezpečnosti. Semináře se zúčastnilo zhruba 50 účastníků. Jednalo se o informatiky z obcí a příspěvkových organizací Kraje Vysočina, zaměstnance školských zařízení, státní správy a o odbornou veřejnost.

   
 • Školení pro informatiky ORP a PO Kraje Vysočina (11.12.2013)
  školení k rpoblematice el. bezpečnosti

  Kompetenční centrum pro informatiku Kraje Vysočina pořádalo ve spolupráci se sdružení CESNET v pondělí 25. listopadu 2013 Školení k problematice elektronické bezpečnosti.

   
 • Seminář k problematice elektronické bezpečnosti (5.5.2013)
  Seminář elektronické bezpečnosti

  Pracovní skupina k problematice elektronické bezpečnosti pořádala 29. dubna 2013 Odborný seminář k problematice elektronické bezpečnosti. Semináře se zúčastnilo zhruba 40 účastníků. Jednalo se o informatiky z obcí a příspěvkových organizací Kraje Vysočina, zaměstnance školských zařízení, státní správy a o odbornou veřejnost.

   
 • Konference "Řešení elektronického násilí a kyberkriminality páchané na dětech a mezi dětmi“ otevře diskusi k nejožehavějším tématům patologických jevů online (16.7.2013)
  Konference Eliminace dětské kyrenetické kriminality

  Kraj Vysočina, Národní centrum bezpečnějšího internetu a Vyšší policejní škola MV v Praze – pracoviště Jihlava pořádají již tradiční mezinárodní konferenci, která propojí odborníky z bezpečnostních složek, specialisty z oblasti prevence a vzdělávání, informačních a komunikačních technologií, státní, firemní a neziskové sféry a odborníky pracující s dětmi a mládeží – zejména preventisty a sociální pracovníky.

   
 • Mezinárodní konference o dětské kybernetické kriminalitě (25.10.2012)
  Mezinárodní konference o dětské kybernetické kriminalitě

  Vyšší policejní škola Ministerstva vnitra v Jihlavě uspořádala v závěru minulého týdne mezinárodní konferenci, jejímž nosným tématem byla eliminace dětské kybernetické kriminality. Konference v sídle kraje se účastnili vědecko-výzkumní pracovníci a pedagogové z Policejní akademie ČR, Vyšší policejní školy MV v Jihlavě, Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, odborníci z policejní praxe a zástupci strategie elektronické bezpečnosti. Své poznatky o dětské kybernetické kriminalitě přednesli také policisté z Estonska, Finska, Katalánska a Lucemburska.

   
 • Seminář k problematice elektronické bezpečnosti (11.4.2012)
  Odborný seminář k problematice elektronické bezpečnosti

  Dne 5. dubna 2012 pořádala pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost, která působí na Krajském úřadě Kraje Vysočina, výroční seminář na téma elektronická bezpečnost.

   
 • Školení pro informatiky OPR a PO Kraje Vysočina (10.4.2012)
  CESNET

  Kompetenční centrum pro informatiku Kraje Vysočina pořádalo ve spolupráci se sdružení CESNET v úterý 20. března 2012 Školení k problematice elektronické bezpečnosti zaměřené na problematiku monitorování provozu sítí a služeb a zajištění bezpečnosti sítí.

   
 • Školení pro prodejce hardwaru, softwaru a pro tvůrce webových stránek v Kraji Vysočina (16.2.2012)
  ebezpečnost

  Pracovní skupina elektronické bezpečnosti Kraje Vysočina pořádala ve spolupráci s Hospodářskou komorou Kraje Vysočina Školení pro prodejce hardwaru, softwaru a tvůrce webových stránek v Kraji Vysočina k problematice elektronické bezpečnosti. Toto školení se konalo ve středu 15. února 2012 na Krajském úřadě Kraje Vysočina.

   
 • Vysočina Education zajistila doškolení lektorské skupiny (19.10.2011)
  Školení lektorské skupiny

  Dvoudenní odborný seminář poradenského týmu vedený lektory Národního centra bezpečnějšího internetu Saferinternet.cz proběhl na začátku října 2011. Vyškolený tým mentorů/poradců zde měl možnost získat nejnovější poznatky z oblasti elektronické bezpečnosti.

   
 • Konference Dětská kybernetická kriminalita a sociální sítě (12.9.2011)
  Vyšší policejní škola Jihlava

  Vyšší policejní škola Ministerstva vnitra v Jihlavě pořádala ve spolupráci s Krajem Vysočina konferenci Dětská kybernetická kriminalita a sociální sítě. Konference se bude konala ve dnech 13. a 14. října 2011 v sídle Krajského úřadu Kraje Vysočina.Konference byla určena pro zaměstnance veřejné správy a samosprávy.

   
 • Konference Prevence rizikového chování dětí a mládeže při užívání informačních a komunikačních technologií na základních a středních školách Kraje Vysočina (23.9.2011)
  Konference Prevence rizikového chování dětí a mládeže při užívání informačních a komunikačních technologií na základních a středních školách Kraje Vysočina

  Pracovní skupina pro elektronickou bezpečnost pořádala ve spolupráci se studentkami třebíčského gymnázia konferenci " Prevence rizikového chování dětí a mládeže při užívání informačních a komunikačních technologií na základních a středních školách Kraje Vysočina". Konference se konala ve středu 12. října 2011 od 9 do 13 hod v kongresové sále v sídle kraje Vysočina Žižkova 57, Jihlava.

   
 • Školení pro poskytovatele internetového připojení k problematice elektronické bezpečnosti (14.4.2011)
  Krajský seminář na téma prevence internetové kriminality

  Krajský úřad Kraje Vysočina ve spolupráci s Krajskou hospodářskou komorou Kraje Vysočina pořádal dne 12. dubna 2011 školení pro poskytovatele internetového připojení v Kraji Vysočina k problematice elektronické bezpečnosti.

   
 • Odborný seminář k elektronické bezpečnosti (2.3.2011)
  účastníci semináře

  Krajský úřad Kraje Vysočina, odbor informatiky pořádal dne 1. dubna odborný seminář věnovaný problematice elektronické bezpečnosti.

   
 • Pozvánka na konferenci dne 3.11. 2010 (30.9.2010)
   
 • Školení 25. a 26. května (16.3.2011)
   
 

Zobrazeno je 15 z celkem 35 záznamů na stránce:  

< předchozí stránka  1 -2-  další stránka >
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > e-bezpečnost Kraje Vysočina > Semináře, školení

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 390622

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek