Kraj Vysočina - logo

Učitel Vysočiny


Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Učitel Vysočiny


 

Úvod

 

Anketu „Učitel Vysočiny“, která má za cíl podpořit prestiž učitelského povolání, zvýšit povědomí veřejnosti o náročnosti pedagogické práce a ocenit kvalitní učitelky/učitele na středních školách v Kraji Vysočina, vyhlašuje Kraj Vysočina. Partnerem ankety je Krajská rada Unie školských asociací ČR – CZESHA.

 

Oceněnými mohou být učitelky/učitelé středních škol všech zřizovatelů působících v Kraji Vysočina v následujících kategoriích:

a) učitelka/učitel teoretického vyučování
b) učitelka/učitel praktického vyučování nebo odborného výcviku

 

Ocenění se uděluje za mimořádně kvalitní pedagogickou činnost, spočívající v dlouhodobém dosahování vynikajících výsledků ve vzdělávání žáků, v systematické práci se žáky v soutěžích, přehlídkách a dalších aktivitách, a to i mimo vyučování, v používání aktivizujících a inovativních postupů a metod práce, v šíření pedagogických myšlenek a postupů na vlastní škole i mimo ni, v dlouhodobém úspěšném organizování vzdělávacích akcí, soutěží, přehlídek, projektů, zahraničních aktivit, v osvětové činnosti – přednášky pro pedagogickou i nepedagogickou veřejnost, publikační činnost, tvorba učebnic a učebních materiálů a v dalších mimořádných aktivitách.

 

Součástí slavnostního večera u příležitosti předání ocenění nominovaným v anketě „Učitel Vysočiny“ je také ocenění „TOP ředitel“ určené pro ředitele středních škol a středních odborných učilišť v Kraji Vysočina, manažery, kteří se dlouhodobě zasazují o rozvoj, profesionalitu a prestiž školy.

 

Na stránce dále najdete


 

Vybíráme

  • Ocenění Učitel Vysočiny získalo šest pedagogů (31.8.2020)

    Ocenění Učitel Vysočiny 2020 získalo na Vysočině šest učitelek a učitelů. Cenu vyhlásil Kraj Vysočina podruhé, je oceněním kvality pedagogické práce, využívání nových inovativních metod výuky i zapojení učitelů do aktivit mimo školy. S ohledem na složitější epidemiologickou situaci během druhého pololetí školního roku bylo letos upuštěno od slavnostního ceremoniálu a krásný skleněný symbol soutěže obdrželi všichni ocenění individuálně přímo z rukou radní Kraje Vysočina pro oblast školství, mládeže a sportu Jany Fialové.

     
 

» všechny vybrané dokumenty «


 

Poslední dokumenty

Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek