Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Úvodní slovo k projektu Kvalita 09

logolink

Záměrem kraje je realizovat zvýšení kvality řízení krajského úřadu a příspěvkových organizací se zaměřením na efektivnost vynakládání veřejných prostředků a podporovat strategický rozvoj kraje. Projekt je určen pro zlepšení manažerského rozhodování úředníků krajského úřadu a ředitelů příspěvkových organizací s cílem zlepšit poskytování servisu veřejné správy občanům a subjektům kraje. Projekt velmi výrazně přispěje k naplňování hodnot existující vize krajského úřadu prostřednictvím zavádění nových metod řízení a zlepšování stávajících. Cílem projektu je zlepšit poskytovanou veřejnou službu a zefektivnit řízení příspěvkových organizací. Realizací aktivit proběhne revize stávajících datových zdrojů, týkající se procesního řízení, zhodnocení zavedeného projektového řízení a návrhu optimalizace, prověření správného rozdělení procesů a zhodnocení vybraných podpůrných procesů. Dále bude provedena revize současného systému řízení kvality modelem CAF, řízení lidských zdrojů, zpracování zásadních strategií kraje v oblasti rozvoje ICT, bezpečnosti ICT, regionální inovační strategie, strategie řízení NNO, enviromentální osvěty ve veřejné správě.
Cílů projektu kraj dosáhne u projektového a procesního řízení analýzou stávajícího stavu a návrhu optimalizace s následnou implementací. U modelu CAF a enviromentální osvěty proběhne revize současného stavu s následným vyhodnocením a doporučeními pro zlepšení. Zvýšení úspěšnosti implementace revidovaných nově navržených procesů a řízení příspěvkových organizací bude podpořeno školením. Strategie kraje budou implementovány prostřednictvím orgánů kraje.

 
 
 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > Finance > Finanční zdroje z EU > Projekty OPLZZ > Projekt Kvalita 09 > Úvodní slovo k projektu Kvalita 09

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Počet návštěv: 115874

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek