Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Vysočina mezi tradičními vystavovateli na RegionTouru v Brně

region
Tradičně pojatá expozice kraje Vysočina na letošním 18. ročníku RegionTour představená agenturou cestovního ruchu Vysočina Tourism vznikla i díky úspěšnému projektu podpořeného z ROP s názvem „Zkvalitnění marketingu turistické nabídky kraje Vysočina“
Obsáhlá regionální nabídka Vysočiny je na veletrhu cestovního ruchu zastoupena již po osmé. Letošní ročník RegionTour má Vysočinu představit jako rozmanitý kraj, který má co nabídnout od jara do zimy. Na 190 m2 se pro tentokrát představí rekordní počet spoluvystavovatelů.
 

 
 

Po obvodu krajské modro-zelené expozice se budou prezentovat nejen města, ale i mikroregiony kraje Vysočina. "Mezi již tradiční partnery kraje, které s námi pravidelně skládají nabídku veletrhu, patří města Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Chotěboř, Velké Meziříčí, Žďár nad Sázavou, ale i atraktivní Westernové městečko Šiklův mlýn nebo úplně nově Agentura Zera z Náměště nad Oslavou, která v rámci naší expozice představí originální regionální produkty," uvedl radní kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu Tomáš Škaryd.

  

Partneři a spoluvystavovatelé na stánku kraje Vysočina:

Bystřice nad Pernštejnem

Havlíčkův Brod

Pelhřimov

Humpolec

Jemnice

Moravské Budějovice

Chotěboř

Třešť

Telč

Třebíč

Žďár nad Sázavou

Velké Meziříčí

Kamenice nad Lipou

Počátky

Žirovnice

Nové Město na Moravě

Poutní hotel Křemešník

Westernové městečko Šiklův mlýn

Pod ČEZem vystavují - Hrotovice, Jaroměřice nad Rokytnou Náměšť nad Oslavou, Mikroregiony Horácko, Hrotovicko, Náměšťsko, Chvojnice, Rokytná, Informační centru Jaderná elektrárna Dukovany, Invormační centrum Přečerpávací vodní elektrárna Dalešice

Agentura Zera Náměšť nad Oslavou

 

 V blízkosti stánku kraje Vysočina bude mít svou samostatnou expozici i město Jihlava.

 

Stánek Vysočiny najdou návštěvníci - odborníci i turistická veřejnost - na stejném místě jako v minulosti - pavilon V, stánek číslo 119. "Krajské agentuře cestovního ruchu Vysočina Tourism se letos povedlo soustředit informace o turistických možnostech jednotlivých subjektů z regionu do blízkosti centrálního stánku regionu. Vedle doprovodných aktivit - vytvoření soutoku vod kraje Vysočina, které bude aspirovat na nový rekord - si budou příchozí moci zahrát hazard s čertem a pokud se na ně usměje štěstí, odnést si kromě tipu na dovolenou i něco praktického," prozradil radní kraje Vysočina pro oblast regionálního rozvoje Martin Hyský.

 

Program na stánku kraje Vysočina, 15. 1. 2009

10:00 hod. otevření expozice kraje Vysočina

11:00 hod. historická návštěva z Telče

12:30 hod. tisková konference kraje Vysočina a Vysočina Tourism, p. o., pavilon G1, expozice tiskového střediska, sál I.

14:30 hod. přátelské setkání přátel kraje Vysočina, křest DVD "Třešť - město Betlémů", Slévání soutoku krajských vod...

 

 

Veletrhy cestovního ruchu GO a REGIONTOUR se na brněnském výstavišti uskuteční ve dnech 15. – 18. ledna 2009. První dva dny jsou určeny odborné veřejnosti a o víkendu 16. - 18. 1. 2009 bude výstaviště přístupné široké veřejnosti.

 

Jitka Svatošová, tisková mluvčí
Krajský úřad kraje Vysočina
tel.: 724 650 123

 

Více informací Jitka Mattyašovská
Vysočina Tourism
Tel: 606 77 54 28
e-mail: jitka.mattyasovska@vysocinatourism.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 9.1.2009 / 9.1.2009

Počet návštěv: 12868
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek