Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rozpočet kraje > Mapa investic a oprav


 

Zlatý erb 2020: Kraj přijímá přihlášky do 22. ročníku

Zlatý erb
Začal příjem přihlášek do tradiční soutěže o nejlepší webové stránky a elektronické služby měst, obcí a regionů. Kraj Vysočina ve spolupráci se spolkem Český zavináč vyhlašuje krajské kolo 22. ročníku soutěže Zlatý erb. Cílem soutěže je především podpora a motivace úřadů ke stálému zlepšování komunikace s občany i prostřednictvím webových stránek a elektronických služeb. Smyslem soutěže je nejen motivace o dosažení co nejlepšího výsledku, ale také zpětná vazba a nový pohled pro webmastery a provozovatele na podobu a úlohu webových stránek i užitečné informace a hodnocení pro další zlepšování.
 

 
 

Soutěž je organizována v krajských kolech a v navazujícím celostátním kole. Kraje sestavují odbornou porotu, která hodnotí webové stránky a elektronické služby soutěžících ve svém kraji.

 

Krajského kola soutěže Zlatý erb se mohou zúčastnit města a obce kraje se svými oficiálními webovými stránkami, elektronickými službami a turistickými webovými prezentacemi. Formulář přihlášky do soutěže je k dispozici na webové stránce soutěže www.zlatyerb.cz a na portálu Města a obce online http://mesta.obce.cz.

 

Kraj Vysočina opět vyhlašuje své vlastní zvláštní kategorie a to pro všechna školská, sociální, zdravotní i kulturní zařízení, která mají sídlo na území Kraje Vysočina. Nechybí ani tradiční kategorie pro Sbory dobrovolných hasičů Kraje Vysočina. Formulář přihlášky do soutěže
je k dispozici na webové stránce soutěže http://www.zlatyerb.cz/vysocina.

 

Účast v soutěži je všechny kategorie zdarma.

 

Hlavní ceny budou v krajském i celostátním kole uděleny v kategoriích:

a)         nejlepší webové stránky města

b)        nejlepší webová stránka obce

c)         Smart City a nejlepší elektronická služba

 

Ve vysočinském krajském kole budou uděleny ceny ve všech zvláštních výše uvedených  kategoriích.

 

V celostátním kole bude udělena také Cena ministryně pro místní rozvoj za nejlepší turistickou prezentaci, mimo měst a obcí mohou soutěžit i kraje, organizace turistického managementu a turistické atraktivity /hrady a zámky, volnočasové areály, muzea, …/.

 

Účastníkům soutěže bude zajištěn zvýhodněný vstup na konferenci ISSS v Hradci Králové, tentokrát v pondělí 20. dubna 2020.

 

Další informace naleznete na www.zlatyerb.cz.

 

Uzávěrka příjmu přihlášek je stanovena na 31. 1. 2020 ve 14:00 hod. Porota zahájí své hodnocení
3. 2. 2020 a slavnostní vyhlášení krajského kola soutěže v Kraji Vysočina se uskuteční v úterý 31. března 2020 v 15.00 hod. v kongresovém sálu sídla Kraje Vysočina v Jihlavě.

 

V loňském roce se mezi nejúspěšnější provozovatele zařadila města a obce: Jihlava, Velký Beranov, Polná, Řásná a Sněžné, Moravské Budějovice a Dolní Město.

 

  • Více informací podá za krajský úřad Klára Jiráková, odbor informatiky, tel.: 564 602 341, případně koordinátor soutěže Jitka Hajžmanová, hajzmanova@zlatyerb.cz 

 

 

 
 
Zodpovídá: Ing. Jitka Svatošová
Vytvořeno / změněno: 13.12.2019 / 13.12.2019

Počet návštěv: 4675
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek