Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Zahraniční vztahy > Mezinárodní projekty OI > Ukončené projekty


 

Chceme znát "Váš názor" - výzva pro obce Kraje Vysočina!

Váš názor - logo obecné
Projekt eCitizen II má za cíl podpořit interakci mezi občany a subjekty veřejné správy - v rámci pilotního testování projektu proběhla úspěšná implementace systému "Váš názor" v 7 obcích Kraje Vysočina. Další obce mají nyní možnost zapojit se aktivně do projektu!
 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKTUALIZOVANÁ VÝZVA PRO OBCE KRAJE VYSOČINA!!!

 

Služba "Vás názor" byla inspirována finským modelem Valma. Technické a metodické řešení je však zcela původní a je výsledkem intenzivní spolupráce členů projektového týmu, zástupců Kraje Vysočina, IT expertů zapojených obcí a jejich politických představitelů. Od počátku byl kladen důraz na serióznost systému. Cílem je získat názory a vyjádření postoje ve stylu "jak bych daný problém řešil já jako občan obce", přičemž záleží více na kvalitě komentářů než na jejich kvantitě.

V Kraji Vysočina se do projektu pilotně zapojily obce Humpolec, Náměšť nad Oslavou, Nové Město na Moravě, Okříšky, Telč, Třebíč a Velké Meziříčí. Tímto zveme všechny občany k testování služby - bez vás projekt nenaplní zcela své cíle! Svůj názor k vypsaným tématům i systému samotnému můžete zveřejnit na adrese www.vas-nazor.cz

Zapojení dalších obcí do projektu eCitizen II je možné od ledna 2012 - v případě zájmu o implementaci systému "Váš názor" ve Vaší obci zašlete žádost na emailovou adresu: rojkova.m@kr-vysocina.cz. Odbor informatiky KrÚ Kraje Vysočina současně přípravuje seminář, jehož součástí bude i praktická ukázka práce se systémem a jeho možnosti - tento seminář se bude konat 22. 2. 2012, detaily Vám sdělíme na základě vyjádření zájmu o účast v projektu (vyjádření zájmu není závazné).

Děkujeme za "Váš názor"! 

 
 
Zodpovídá: Ing. Martina Rojková
Vytvořeno / změněno: 27.1.2012 / 27.1.2012

Počet návštěv: 21364
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek