Nacházíte se na archivních webových stránkách Kraje Vysočina. Jejich aktualizace byla ukončena k 31.12.2022. Nový web najdete zde.

 

Cesta: Titulní stránka > Rodinný a sociální portál


 

Hlavní nabídka

Přeskočit nabídku
 
 

Seniorky opět zatančí na žďárském festivalu KoresponDance

Seniorky opět zatančí na žďárském festivalu KoresponDance
Také v letošním roce budou seniorky z vysočinských Senior Pointů zahajovat mezinárodní taneční festival KoresponDance, který se uskuteční 14. až 17. července ve Žďáře nad Sázavou. Vystoupení s nimi v prostorách krajskéjho úřadu i Zámku Žďár nad Sázavou připravuje izraelská choreografka a lektorka Galit Liss.
 

 
 

Senior Pointy se do spolupráce s tanečním festivalem Korespondance pustily už potřetí a připravují vystoupení, které celý festival zahájí. Seniorky tančí pod vedením lektorky Gality Liss, která se ve své tvorbě zaměřuje na práci se staršími ženami, které nejsou profesionálními tanečnicemi. „Je úžasné zjišťovat, co i v tomto věku dokážeme zvládnout.  Radost, elegance, ženskost, sebevědomí… to všechno při tančení zažíváme. Je to skvělé!“ popisují své pocity z tance seniorky. Intenzivní nácvik vystoupení nyní probíhá v prostorách krajského úřadu každou středu, v červenci se tanečnice přemístí do žďárského zámku, kde následně proběhne i vlastní festival.

 

„Jde o jedinečnou formu aktivizace seniorů a těší mě, že i takové možnosti u nás jsou. Seniorkám držím palce při nácviku, přeji úžasné taneční zážitky a rád je na festival přijedu podpořit,“ dodal ke spolupráci Senior Pointů s Festivalem Korespondance Jan Tourek, radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí.


nácvik seniorek na KoresponDance

nácvik seniorek na KoresponDance

nácvik seniorek na KoresponDance

  • Stanislava Holbová, odbor sociálních věcí
    Krajský úřad Kraje Vysočina
  • tisk@kr-vysocina.cz

 
 
Zodpovídá: Ing. Eva Neuwirthová
Vytvořeno / změněno: 6.6.2022 / 6.6.2022

Počet návštěv: 873
 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 
 
 Kontaktní informace

 
Kontakt:
Krajský úřad Kraje Vysočina, Žižkova 1882/57, 586 01 Jihlava, IČO: 70890749, posta@kr-vysocina.cz, tel.: 564 602 111, fax: 564 602 420, skype: kruvysocina, ID datové schránky: ksab3eu

Úřední hodiny:
pondělí a středa: 8.00–17.00, úterý, čtvrtek a pátek 8.00–13.00
, Facebook Kraj Vysočina na Facebooku
Pokladna, CzechPOINT:
pondělí a středa: 8.00–12.00, 13.00-17.00.
 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


 

Odběr novinek